Služby

Prodej a odkup firem 

Nabízíme profesionální provedení celým procesem prodeje firmy, od přípravy firmy na prodej, přes výběr potenciálních investorů a úvodní jednání s nimi, po vyjednání podmínek transakce

a přípravu smluv.

V okamžiku, kdy budete chtít firmu prodat, měli byste vědět, který je „ideální“ typ  kupujícího  pro tu vaši. Budete muset přemýšlet o tom, čeho chcete prodejem dosáhnout.

Přednostně využíváme interní síť investorů, poté další dostupné zdroje možných zájemců, kteří odpovídají vaším podmínkám "ideálního" kupujícího. Po vašem schválení je budeme kontaktovat. Nabízíme zájemcům především výhody Vaší firmy. Dále čeho lze dosáhnout tím, že získají vaší firmu. Během jednání důkladně prověřujeme zájem a finanční možnosti kupujících.

Výsledkem bude seznam vážných zájemců, které pozveme k prohlídce Vaší firmy.

Zakládání firem v USA, Anglii, Hong - Kongu

Nabízíme založení firmy v Anglii, USA a Hong - Kongu a s tím spojené tyto služby: otevření účtu v zahraničí, registrační číslo a virtuální kancelář, vedení účetnictví, změny ve společnostech (změna jednatele, společníka, sídla), apostila.

Svěřenské fondy, zakládání, správa

Zakládáme a spravujeme svěřenské fondy firmám i fyzickým osobám.

Existuje mnoho důvodů a životních situaci, kdy váš majetek může být ohrožen. Svěřenský fond je jednou z variant, jak toto ohrožení minimalizovat. Zároveň nabízí řešení v situacích, kdy hrozí rozdrobení majetku a jeho převod na nežádoucí osoby. 

Vložit do svěřenského fondu lze osobní i firemní majetek. Svěřenským fondem zabezpečíte skutečně širokou škálu forem majetku. 

Logistika Rusko

       Klientům nabízíme tento rozsah služeb:

  • obchodní zprostředkování se zaměření na „východní trhy“ a to především na Ruskou federaci

  • vybudování prodejní sítě, či dceřiné výrobní společnosti

  • komplexní servis obchodních případů

  • překlady